Restauracja Ładoga

Restauracja Ładoga


W Restauracji Ładoga czeka na Państwa wiele smakowitych dań. Menu jest tak skomponowane, by zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.
Ładoga posiada na swoim pokładzie restaurację główną oraz tawernę.
W naszej Restauracji spędzić można miłe chwile na spotkaniu biznesowym, przyjęciu okolicznościowym czy uroczystości rodzinnej. W okresie letnim, naszych potraw skosztować będzie można także na świeżym powietrzu z widokiem na rzekę Odrę i szczecińskie bulwary.
Każde danie przygotowane jest w wyjątkowy sposób, by zapewnić ucztę dla wszystkich zmysłów. Receptury tworzy sam Szef Kuchni , aby każda kompozycja na talerzu była wyszukana i spełniała oczekiwania naszych gości.
Świeże owoce morza w połączeniu z mistrzostwem umiejętności kulinarnych naszego szefa daje w efekcie niesamowite doznania dla podniebienia, niektórzy nazywają to symfonią smaków. Zapraszamy do sprawdzenia osobiście, jesteśmy pewni Państwa zadowolenia.
Wiosną i latem zapraszamy na górny otwarty pokład z pięknym widokiem na nasze nadodrzańskie miasto. Każdego dnia nasz zespół dba o podniebienia smakoszy ryb oraz innych wykwintnych dań.

Imprezy okolicznościowe


Wesela, rocznice ślubu, imieniny, urodziny, studniówki, chrzciny, komunie, konsolacje i inne przyjęcia – traktujemy indywidualnie i staramy się by były one uroczystym wydarzeniem profesjonalnie obsłużonym. Specjalnie przygotowane menu ze starannym dobraniem napoi sprawi, że organizowane przyjęcie będzie najmilej wspominaną imprezą która, na długo pozostanie w pamięci zaproszonych Gości.

Kontakt w sprawie imprez

e-mail : kierownik@ladoga.pl
tel.: +48 882 095 932